Elektronik Kart Tamiratı

Tamiratını yaptığımız bazı markalar ve kartları: PİCANOL DOKUMA Picanol Gtx, Gamma, Gamma Sumo, Gammax, Optimax dokuma makinalarında kullanılan aşağıdaki kartların tamiratını ve yedek kart teminini yapıyoruz. POWERBOX kartı, MCB kartı, IBR kartı, Detaylar »

İkinci El Kartlar

Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. İhtiyacınız olan yeni ve 2. el elektronik kart ve cihazlar için bizi arayın!                                  Detaylar »

Elektronik Malzeme Satışı

Elektronik Malzeme Satışı SKM200GAH123DKL MODÜL MG200Q2YS50 MODÜL FF200MODÜL SKM400GB123D MODÜL   Detaylar »

Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Alarm ve Güvenlik Sistemleri Detaylar »

 

Hakkımızda

Yanmaz Elektronik, Kahramanmaraş’ta faaliyet göstermekte olup, endüstriyel elektronik alanında tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Tüm Dünyada olduğu gibi, ülkemizde de sanayinin gelişmesine paralel olarak, gün geçtikçe teknolojik cihazların ve yeni teknoloji ürünü makinaların sayısı çok hızlı bir şekilde artmaktadır.

Firmamız hızla gelişen teknoloji sonucu ortaya çıkan elektronik problemler konusunda dışa bağımlılığı en aza indirgeme hedefiyle kurulmuş olup, bu yolda daima dürüst davranarak, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, alanında emin adımlarla ilerlemeyi temel amaç edinmiştir.

Elektrik-Elektronik sektöründe satışını ve tamirini gerçekleştirdiğimiz ürünlerle, hizmet sunduğumuz alanları arttırıp, ürün ve teknik destek kalitemizin sürekliliğiyle, uygun fiyatlarımızla, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkelerimizle tercih edilen ve güvenilen bir firma olarak, ileriki zamanda faaliyetlerimizi uluslararası alana taşımayı hedefliyoruz.

Firmamız, ”Yedek parça + stok adedinin çokluğu = daha hızlı hizmet = müşteri memnuniyeti” denkleminin önemini bilerek hizmet vermektedir.