Hakkımızda

Yanmaz Elektronik, Kahramanmaraş’ta faaliyet göstermekte olup, endüstriyel elektronik alanında tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Tüm Dünyada olduğu gibi, ülkemizde de sanayinin gelişmesine paralel olarak, gün geçtikçe teknolojik cihazların ve yeni teknoloji ürünü makinaların sayısı çok hızlı bir şekilde artmaktadır.

Firmamız hızla gelişen teknoloji sonucu ortaya çıkan elektronik problemler konusunda dışa bağımlılığı en aza indirgeme hedefiyle kurulmuş olup, bu yolda daima dürüst davranarak, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, alanında emin adımlarla ilerlemeyi temel amaç edinmiştir.

Elektrik-Elektronik sektöründe satışını ve tamirini gerçekleştirdiğimiz ürünlerle, hizmet sunduğumuz alanları arttırıp, ürün ve teknik destek kalitemizin sürekliliğiyle, uygun fiyatlarımızla, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkelerimizle tercih edilen ve güvenilen bir firma olarak, ileriki zamanda faaliyetlerimizi uluslararası alana taşımayı hedefliyoruz.

Firmamız, ”Yedek parça + stok adedinin çokluğu = daha hızlı hizmet = müşteri memnuniyeti” denkleminin önemini bilerek hizmet vermektedir.